PĀRCELTS!

Vides objekta “Uguns” atklāšanas pasākums dabas parkā “Numernes valnis”

2017. gada rudens, dabas parks “Numernes valnis”

Sakarā ar esošo situāciju Kārsavas novadā, kuras rezultātā tika ietekmēti vides objekta “Uguns” uzstādīšanas darbi, tie tiek pārcelti.

Par vides objekta “Uguns” atklāšanas pasākuma datumu ziņosim Kārsavas novada mājaslapā www.karsava.lv un Kārsavas novada tūrisma mājaslapā visit.karsava.lv.

Septembra otrajā sestdienā ir gaidāms īpašs pasākums- vides objekta “Uguns” atklāšana dabas parkā “Numernes valnis”, kas ir noslēgums Ziemeļlatgales pašvaldību kopprojektam “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī!”. Jau tagad varam droši teikt, ka tas būs viens no interesantākajiem šī gada pasākumiem Kārsavas novadā. Sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi apmeklētāji varēs izzināt dabu, tās vērtību caur spēlēm un aktivitātēm, piedalīties darbnīcās, ieklausīties dabā un veltīt laiku sev un atpūtai. Noslēgumā ir gaidāms ļoti īpašs muzikāls priekšnesums caur instrumentu, kas ir radies tikai šajā gadu tūkstotī, bet tā skanējums ir dzidrs un mūžsens kā pati daba.

Dievaines dienas suprātkas Malnavas “Dzīļu” maiznīcā

2017. gada 8. oktobris, Malnava

Kultūras zīmes „Latviskais mantojums” nesēja maiznīca „Dzīles”  un saimniece Aina Barsukova saviem apmeklētājiem piedāvā izzināt suprātkas tradīcijas Latgalē, apgūstot jaunas prasmes un iemaņas senajos arodos, gatavojot gardus ēdienus atbilstoši senajām tradīcijām un baudotr vēlās brokastis lauku nesteidzīgajā vidē.
Sīkāka informācija zvanot saimniecei Ainai Barsukovai – 26538016

Vairāk par Malnavas “Dzīļu” maiznīcu: http://dziles.lv/

Kārsavas Lielais tirgus

2017. gada 15. oktobris, Telegrāfa iela, Kārsava

Kārsavas novada tirgus tradīcijām ir vairāk kā 190 gadi, kopš 1825. gada 7. jūlijā grāfs Šadurskis Kārsavas miestam piešķīra tiesības rīkot tirgus. Nemainīgi katra mēneša trešajā svētdienā ļaudis no malu malām sabrauc uz Kārsavas Lielo tirgu, kas norit visas Telegrāfa ielas garumā, lai pirktu un pārdotu.

Vairāk informācijas par tirdzniecības nodevām: http://karsava.lv/uznemejdarbiba/tirgus/

Gaidāmie pasākumi 2017. gada otrajā pusē