Diskusiju pēcpusdiena par Nūmērnes ezeru

Kārsavas novada pašvaldība ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu realizē projektu Nr. 1-08/77/2018, “Ekspluatācijas noteikumu izstrāde Nūmērnes ezeram Kārsavas novadā”.

 

Pirms Nūmernes ezera ekspluatācijas noteikumu saskaņošanas atbildīgajās institūcijās, speciālisti vēlās tikties ar novada iedzīvotājiem. Aicinām uz diskusiju novada iedzīvotājus un citus interesentus 2019. gada 9. aprīlī plkst. 15:00 Kārsavas novada domes zālē.

Tikšanās laikā Vides risinājumu institūta speciālisti informēs par paveikto un uzklausīs iesaistīto pušu viedokļus, kā turpmāk labāk apsaimniekot Nūmērnes ezeru.

Plašāka informācijas pieejama šeit!

Lūcijas dienas suprātkas Malnavas “Dzīļu” maiznīcā

2017. gada 10. decembris, Malnava

Kultūras zīmes „Latviskais mantojums” nesēja maiznīca „Dzīles”  un saimniece Aina Barsukova saviem apmeklētājiem piedāvā izzināt suprātkas tradīcijas Latgalē, apgūstot jaunas prasmes un iemaņas senajos arodos, gatavojot gardus ēdienus atbilstoši senajām tradīcijām un baudot vēlās brokastis lauku nesteidzīgajā vidē.
Sīkāka informācija zvanot saimniecei Ainai Barsukovai – 26538016

Vairāk par Malnavas “Dzīļu” maiznīcu: http://dziles.lv/

Kārsavas Lielais tirgus

2017. gada 17. decembris, Telegrāfa iela, Kārsava

Kārsavas novada tirgus tradīcijām ir vairāk kā 190 gadi, kopš 1825. gada 7. jūlijā grāfs Šadurskis Kārsavas miestam piešķīra tiesības rīkot tirgus. Nemainīgi katra mēneša trešajā svētdienā ļaudis no malu malām sabrauc uz Kārsavas Lielo tirgu, kas norit visas Telegrāfa ielas garumā, lai pirktu un pārdotu.

Vairāk informācijas par tirdzniecības nodevām: http://karsava.lv/uznemejdarbiba/tirgus/

 

Gaidāmie pasākumi 2017. gada otrajā pusē