Pavasara večerinka Muzikantu ciemā

2017. gada 29. aprīlī, Salnavā

Salnavas Tautas namā 29. aprīlī tiek gaidīti visi lustēt gribētāji uz Pavasara večerinku ar tautas mūzikas vecmeistariem un pārnovadu kapelu piedalīšanos.

Mātes dienas un Ģimenes dienas svinības Tirgus ciemā ar vēlajām brokastīm

2017. gada 14. maijā, Malnavā

Latgales tematiskais ciems – Tirgus ciems 14. maijā no plkst. 11.00 aicina uz Ģimenes dienas svinībām un vēlajām brokastīm Malnavas “Dzīļu” maiznīcā.  

Tirgus ciema saimniece Aina Barsukova vēlajās brokastīs galdā ceļ ēdienus, kas ne tikai atbilst katra mājamatnieku tirgus tematikai, bet arī pārsteidz ar neatkārtojamo latgaliešu virtuves mijiedarbību ar mūsdienu garšas niansēm. Mājražotāji no tuvējās apkārtnes katrai gadskārtai par godu ved pašu mājās ražotus gardumus, pašu rokām darinātas skaistum lietas un ceļ gaismā savus amatus un prasmes, savukārt, lai pasākumam piedotu arī jestrāku noti Salnavas Muzikantu ciema dalībnieki tirgus viesus priecē ar skanīgām un lustīgām latgaliešu dziesmām.

Tirgus ciems atrodas blakus stāstiem apvītajai Malnavas muižai un ir oāze ikdienas steigā, kur lauku labumu iepirkšanās prieku var apvienot ar nesteidzīgu svētdienas vēlo brokastu baudīšanu.

 

 Kārsavas Lielais tirgus

2017. gada 21. maijā, Kārsavā

Kārsavas novada tirgus tradīcijām ir vairāk kā 190 gadi, kopš 1825. gada 7. jūlijā grāfs Šadurskis Kārsavas miestam piešķīra tiesības rīkot tirgus. Nemainīgi katra mēneša trešajā svētdienā ļaudis no malu malām sabrauc uz Kārsavas Lielo tirgu, kas norit visas Telegrāfa ielas garumā, lai pirktu un pārdotu.

Vairāk informācijas tirgoties gribētājiem: http://karsava.lv/uznemejdarbiba/tirgus/

Gaidāmie pasākumi 2017. gada pirmajā pusē