Agrita Jezupova2  

Daba:

Vēlies pavadīt brīvdienas atpūšoties dabas ieskautā mierā un klusumā? Kārsavas novads ir tam īstā vieta- upes līkloči, meži ar dabas veltēm, augstākie skatu punkti un ceļi, kas ved prom no ikdienas steigas.

Lasīt vairāk

109539_01  

Amatniecība:

Stiprs novads ir balstīts uz stiprām tradīcijām un amatu prasmēm. Kārsavas novada amatniecības meistaru galvenais uzdevums ir un paliek- pārmantot un saglabāt latgaliešu kultūrā paliekošās vērtības, atbilstoši novada tradīcijām.

Lasīt vairāk

???????????????????????????????    

Sakrālie objekti

Kārsavas novadā ir unikālas sakrālā mantojuma pērles, kas glabā gadsimtu lūgšanu spēku un gaismu, kas  liek apstāties ikdienas steigā, rast mieru un līdzsvaru sevī.

Lasīt vairāk

pastedgraphic-4_textmedium

Kultūrvēsture:

Savas vēstures zināšana dara mūs bagātus un rada cieņu pret vietu, kurā dzīvojam un kuru vēlamies iepazīt. Kārsavas novads ir bagāts ar senajām muižām un cilvēku likteņiem, kas ir atstājuši neizdzēšamas pēdas Kārsavas novada laika ritējumā.

Lasīt vairāk

фото 3 (3)

Lauku labumi:

Esot Kārsavas novadā, noteikti nogaršojiet lauku labumus. To garša ir neatkārtojama un neaizmirstama, un pārsvarā tie visi ir ekoloģiski tīri produkti, jo audzēti pašmāju saimniecībās.

Lasīt vairāk